logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Parex Trend Temizlik Bezi 3'lü

Parex Trend Temizlik Bezi 3'lüAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Parex Trend Temizlik Bezi 3'lü

Parex Trend Temizlik Bezi 3lü

    

Temizlik bezleri gerek tekli gerekse çoklu paketler halinde satın almak isteyenlere gösterilir. Sık sık kullanılan bezlerin genelde çoklu paketler dahilinde talep gördüğü açık durumda. Ayrı ayrı satın almak yerine çoklu paketleri göz önünde bulundurmanız daha doğru olacaktır.

 

Örnek verecek olursak Parex markasının üretmiş olduğu temizlik bezlerine göz atılabilir. Bezler paketleri ile satın almak isteyenlere gösterilir. Bu anlamda ekonomik paket göz önünde bulundurulabilir. Adı üstünde ekonomik fiyatları üzerinden sipariş vermeniz sağlanıyor.

 

Parex Trend temizlik bezi 3Lü olanlar talep görüyor. Etkin temizlik sağlayan bu ürün, 3 adet olacak şekilde pakette ki yerini almıştır. Yukarıda da belirttiğimiz üzere ayrı ayrı satın almak yerine paketler öz önünde bulunduruluyor. Beraberinde de 3’lü olan paketin sipariş verilmesi mantıklı gelmektedir.

 

Sipariş aşamasının kısa süreceği açık durumda. Bizim Toptan’a üye olmadan da siparişe geçilebilir. Bu anlamda ürünü seçmek ve ödemesini gerçekleştirmek gerekir. Ekonomik olan paketin değeri düşük tutulmakta. Bundan dolayı da ihtiyacı olanlar birkaç paket olacak şekilde siparişini tamamlıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.