logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Parex Trend Mikrofiber Temizlik Bezi 4'lü

Parex Trend Mikrofiber Temizlik Bezi 4'lü


3 Adet üzeri 158,95 TL

Adet Fiyatı : 159,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 1907,40 TL
Birim Fiyat: 158,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Parex Trend Mikrofiber Temizlik Bezi 4'lü

Parex Mikrofiber Temizlik Bezi 4 lü

Parex Mikrofiber Temizlik Bezi 4 lü sayesinde ev temizliğinin sizin için çok daha kolay bir hal almasını sağlayabilirsiniz. Bu noktada özellikle cam ya da şeffaf yüzeylerde iz bırakmadan temizlik yapılması için ideal bir yapının oluşturulduğu da görülmektedir.

Temizlik bezi seçimi sırasında tercihini Parex markasından yana yapan kişilerin uzun aylar boyunca bu ürünü sorunsuz şekilde kullanması mümkün kılınıyor! Bezde deformasyon meydana gelmeden kullanım aşamasına devam edebilirsiniz.

Mikrofiber dokusu sayesinde lekeler ile veya su izi gibi hususlar ile mücadele etmek sizin için çok daha kolay bir hal alacaktır. Ev temizliğinin pratik ve muntazam hale gelmesi için üretilen bu tip muntazam kullanışlı ürünlerden yardım almanız oldukça yerinde bir karar!

Parex mikrofiber bezler ile silikon temizleyiciler bir arada kullanıldığı zaman yüzeyin tozlanma hızının da direkt olarak düşeceği dile getirilmelidir. Siz de ev temizliğinin daha kolay bir hale gelmesini isterseniz Parex’den yardım almalısınız.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.