logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Parex Mega Comfort Tırtıklı Koruyuculu 2'li

Parex Mega Comfort Tırtıklı Koruyuculu 2'li


3 Adet üzeri 57,95 TL

Adet Fiyatı : 59,95 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 1390,80 TL
Birim Fiyat: 57,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Parex Mega Comfort Tırtıklı Koruyuculu 2'li

Parex Mega Comfort Tırtıklı Koruyuculu 2li 

      

Bulaşıkları elde yıkayanlar doğru temizlik ürünlerinden tercihte bulunmalıdır. Örneğin bulaşık süngerlerinin tırtıklı bir yapıya sahip olması daha fazla hijyen sağlar. Bu anlamda Parex Mega Comfort tırtıklı koruyuculu 2’li olacak şekilde sergileniyor. Adı üstünde tırtık korumasına sahip olan ürünlerden bir tanesidir.

 

2’li olacak şekilde satılan ürün, tırnak koruyucu olacak şekilde üretilmiştir. Hanımların bulaşık yıkarken tırnak sorunu yaşamaları engellenmektedir. Hızlı temizlik ile hızlı kurulama imkanlarına da yer veriliyor. İz bırakmadan temizlik sağlaması söz konusudur. Özellikle de cam ürünlerin temizliği açısından iz bırakmayan ürünleri tercih etmek gerekir.

 

Ekstra dayanıklı olan bulaşık süngerleri arasında da yerini almıştır. Etkin çözüm ve üstün teknoloji içerikleri eşliğinde alıcısını karşılayan ürünlerden bir tanesidir. Merak edenler tüm bu detayları ile Bizim Toptan içerisinden satın alabilir.

 

Toptan fiyatı eşliğinde müşterisini karşılayan ürünlerden bir tanesidir. Sonuç olarak ürünü değerlendirmeye alanlar akabinde siparişe geçebilir. Sipariş için ürün bedelini tahsis etmeniz gerekir. Hızlı bir şekilde ödemeler gerçekleşir ve ürünün elinize ulaşması sağlanır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.