logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Parex Klasik Düz Sünger 2'li

Parex Klasik Düz Sünger 2'li


3 Adet üzeri 23,95 TL

Adet Fiyatı : 24,95 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 574,80 TL
Birim Fiyat: 23,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Parex Klasik Düz Sünger 2'li

Parex Klasik Düz Sünger 2'li, çoğunluğun tercih ettiği bir üründür. Üzerinde bulunan gözeneklerin oldukça fazla sayıda yer alması, kullanışlı olması açısından ön plana çıkmaktadır.
Daha çok emiş gücü ile birlikte, geniş boyutlu olarak yer edinen sünger, bulaşıkta oldukça etkili bir performans göstermektedir. İnatçı yağ lekeleri temizlenmesi, zor  kirler ve bunun gibi temizlikler de oldukça kısa bir sürede performans göstermektedir.
Parex Klasik Düz Sünger, yalnızca bulaşıklar için değil tezgah ya da buzdolabı temizliği yapılırken kullanılabilir. Yapısı gereği emiş gücü açısından oldukça kullanışlıdır. Bu sebeple temizlik yaparken, herhangi bir yüzeyi temizlerken ya da bunun gibi durumlarda kolay bir kullanım sunar.
Sert yüzeyinde bulunan keçe ile birlikte farklı temizlikler de yapılabilir. Tercihen keçe tarafı ile tercihen de yumuşak kısmıyla, temizlenmesi güç yüzeylerde etkili olmaktadır. Oldukça dayanıklı ve hızlı kuruyan süngeri, sizde deneyimleye bilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.