logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pantene Saç Dokülmesine Karşı Şampuan 350 ml

Pantene Saç Dokülmesine Karşı Şampuan 350 mlAdet Fiyatı : 59,95 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pantene Saç Dokülmesine Karşı Şampuan 350 ml

Pantene Saç Dokülmesine Karşı Şampuan 350 ml

Saçlarınızın dökülmesinden şikayet ediyorsanız, seçtiğiniz şampuan ile bu sorunla mücadeleye başlayabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz ürünler arasında Pantene Saç Dökülmesine Karşı Şampuan da yer alıyor. Saçları onaran ve aynı zamanda hem saçların hem de saçlı derinin nem dengesini koruyan bir içeriğe sahip.

Pantene Saç Dökülmesine Karşı Şampuan özel bir formülle geliştiriliyor. Bu formül saçlarda yıpranmaya bağlı dökülmeye neden olan sorunları ortadan kaldırmayı hedefliyor. Bu sayede düzenli kullanımda kısa bir süre sonra netice almaya başlayabiliyorsunuz.

Ambalaj içerisinde şampuan mevcut. Ürün Bizim Toptan internet mağazasının şampuan kategorisi içerisinde yer alıyor. Kişisel bakımınıza dair tüm ihtiyaçlarınızı internet mağazasında bulabilirsiniz. Farklı adreslerde aramanıza gerek yok.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.