logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Orkid Günlük Ped Süper Eko.Normal 80'li

Orkid Günlük Ped Süper Eko.Normal 80'liAdet Fiyatı : 115,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Orkid Günlük Ped Süper Eko.Normal 80'li


Orkid Günlük Ped Süper Ekonomik Normal 80'li, kadınların gündelik hayatındaki hareketlerinin daha rahat olmalarını ve herhangi bir aksilik ile karşılaşmalarını engellemektedir.
Kadınların sıklıkla yaşadığı durumlardan birisi akıntılardır. Bu ve bunun gibi durumlarda hijyen ve temizlik çok önemlidir. Çünkü böyle dönemlerde mikrop kapma gibi bir risk söz konusudur. Günlük hayatta bazen zorluk çıkarabilecek bu durumla ile günlük ped sayesinde üstesinden gelinebilir. Orkid günlük pedin küçük yapısı sayesinde her an yanınızda taşıyabilir, aksiliklerin önüne geçebilirsiniz.
Orkid günlük ped sahip olduğu ince yapısı sayesinde kadınların hareket alanlarını kısıtlamamaktadır. İnce olması sayesinde sürekli hava alır ve kötü koku gibi bir durum oluşmaz. Sürekli değiştirebilen günlük ped sayesinde enfeksiyon ve tahriş gibi bir durumla da karşılaşılmaz. Günlük ped sayesinde gün boyu rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz.
Orkid Günlük Ped Süper Ekonomik Normal 80'li paketi sayesinde uzun süre boyunca günlük ped ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.