logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nuh Un Ankara İrmik 500 g

Nuh Un Ankara İrmik 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nuh Un Ankara İrmik 500 g

Nuh Un Ankara İrmik 500 Gr

Her evin vazgeçilmezi olan irmik un pasta böreklerin en sevilen tercihlerinden biridir. Aile ve arkadaş ortamlarının lezzet veren ürünü irmik unu ağızda dağılan lezzetiyle enfes bir lezzet sunmaktadır. Nuh Un Ankara İrmik 500 Gr: Geleneksel lezzetin sofralarda birleştiği, mutlu sabahların kaynağıdır. Bahçelerde toplanan buğdayın fabrikalarda işlenerek un olarak sofralara sunulur. 

Mutlu sabahların en güzel tercihi, kahvaltıların vazgeçilmezi irmik unu her kesimden insanın tercihidir. En güzel buğdaylardan öğütülen irmik unu tatlıların olmazsa olmazıdır. Koruyucu paketi ile muhafaza edilerek taze bir şekilde sofralara gelmektedir.

Kendine özgü tadı ve aroması enfes bir lezzet sunar. Her türlü organizasyon ve etkinliğin bir numaralı lezzeti olan irmik unu geçmişten bugüne değişen yapısıyla halka sunulmaktadır. Börek ve pastaların sevilen ürünü birçok yemeği lezzetlendirmektedir.

Yenildiğinde ağızda bırakan eşsiz tat enfes buğday ve un kokusuyla sofraları şenlendirmektedir. Her öğün tüketilebilen irmik unu atıştırmalıkların vazgeçilmez ürünüdür. Lezzet ve mutluluğu birleştirip sofralara sunar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.