logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Filiz İrmik 500 g
  • resm Filiz İrmik 500 g

Filiz İrmik 500 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Filiz İrmik 500 Gr

En kaliteli ve en besleyici durum buğdayları kullanılarak, el değmeden üretilen ve yine el değmeden paketlenen Filiz İrmik lezzetiyle beğeninizi kazanabilecek ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Standartlar gözetilerek üretilen irmik, mikrodalga teknolojisi ile kurutuluyor. Bu sayede nem oranı % 13’ün altına düşürülüyor ve tazeliğini daha uzun süre muhafaza edebiliyor.

Filiz İrmik helva ya da tatlı çeşitlerini hazırlarken de kullanılabilir. Serin ve kokusuz ortamda, ağzı kapalı şekilde muhafaza edilmesi halinde, raf ömrünün sonuna dek tazeliğini koruyabiliyor.

Ambalaj içerisinde 500 gr irmik yer alıyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının irmik kategorisi içerisinden temin edebilirsiniz. Hem evinizin hem de işyerinizin tüm gıda ihtiyaçlarını internet mağazasından temin ederek adresinize kısa sürede ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.