logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Nestle Sıcak Çikolata 18,5 g 24'lü

Nestle Sıcak Çikolata 18,5 g 24'lü

Sepette %7 İndirim

Paket Fiyatı (24 Adet) : 27,63 TL
Birim Fiyat: 1,15 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 24.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nestle Sıcak Çikolata 18,5 g 24'lü

Nestle Sıcak Çikolata 18,5 Gr (24 Adet)

Soğuk kış akşamlarının vazgeçilmezi olan sıcak çikolata hemen herkes tarafından sevilmektedir. Çocuklardan yaşlılara kadar çikolata seven herkes çikolatanın içilebilir haline bayılıyor.  

Nestle Sıcak Çikolata soğuk kış aksamlarında veya sonbahar serinliklerinde içinizi ısıtmak için sizi bekliyor. Yapımı oldukça kolay olan çikolatanın sıcak ve içilebilir hali birçok kişinin sıcak içecekler arasında vazgeçilmezleri arasında sayılabilir. 

Nestle Sıcak Çikolata 18,5 gramlık küçük paketleri ile yanınızda taşımaya oldukça uygun. İşyerinizde veya okulunuzda süt veya sıcak su ile kolayca hazırlayıp tüketebilirsiniz. Süt ile hazırlandığında daha yumuşak bir tadı olmaktadır. Paketin içerisindeki tozu bir fincana koyup üzerine süt veya su ekleyerek karıştırmanız hazır olması için yeterli olacaktır. Karıştırdıktan sonra afiyetle tüketebilirsiniz. 

Kolayca yanınızda taşıyıp her gün bir bardak sıcak çikolata içmek için Nestle Sıcak Çikolata 18,5 Gr (24 Adet) tercih edin. 24’lü paketiyle oldukça ekonomik bir üründür. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.