logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nestle Coffee Mate Eko 200 g
  • resm Nestle Coffee Mate Eko 200 g

Nestle Coffee Mate Eko 200 g


Sepette %5 İndirim

Adet Fiyatı : 42,90 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 957,60 TL
Birim Fiyat: 39,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nestle Coffee Mate Eko 200 g

Nestle Coffee Mate Ekonomik Paket 200 Gr

Kahvenizi daha yumuşak içime kavuşturmak ve lezzet kazandırmak için Nestle Ekonomik Paket Coffee Mate kullanabilirsiniz. Damak tadınıza uygun olarak dilediğiniz oranda ilave edebilir ve bu sayede kahvenizi kendi içim keyfinize göre ayarlayabilirsiniz.

Nestle Coffee Mate Ekonomik Paket olarak kullanıma sunuluyor. Hazırladığınız kahvenin içerisinde eklediğinizde anında çözülerek lezzetini kahveye salar. Ürün bir süt tozu değil, kahve kremasıdır. Bitkisel bir içeriğe sahiptir. Kahvenin tadını yumuşatırken kokusunu ve aromasını asla azaltmaz.

1 fincan kahveye 2 tatlı kaşığı ekleyerek yumuşak bir içimi elde edebilirsiniz. Ambalaj içerisinde 200 gr ürün bulunuyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının kahve kreması kategorisinden temin edebilirsiniz. Lezzet veren tüm ürünler için internet mağazasını ziyaret etmeniz yeterli.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.