logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nescafe 3'ü 1 Arada 96x17,5 g

Nescafe 3'ü 1 Arada 96x17,5 gPaket Fiyatı (96 Adet) : 624,00 TL
Birim Fiyat: 6,50 TL
Koli Fiyatı (768 Adet) : 4992,00 TL
Birim Fiyat: 6,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nescafe 3'ü 1 Arada 96x17,5 g

Nescafe 3ü1 Arada 17,5 Gr (96 Adet) paket halinde satılmaktadır. Nerede olursanız olun pratik ve lezzetli bir kahve yapmanızı sağlar. Nescafenin klasik lezzetini yansıtan bir ürün olarak tüketilebilir. Ailenize ve sevdiklerinize hizmet etmekten mutluluk duyabilirsiniz. Satılan bu 96’lı paket içindeki ürünlerin hemen sıcak suyla karıştırılması gerekir. Sıcak su ile buluşunca eriyen kahve içeriği, kısa bir sürede çözülecektir.

İçmeye hazır içecekler arasında sayılan bu 3ü 1 arada kahve, ürünün aroma ve toz şeklinde hazırlanması sebebiyle paket içinde uzun süre saklanabilir. Ve bardak içinde hazırlanması için bir bardak sıcak su yeterlidir. Pratikliği nedeniyle son yıllarda en çok tercih edilen sıcak içecekler arasındadır.

Özellikle işyerinde şeker ve kremayı ayrı ayrı birleştirmek ile uğraşmak istemeyenler, enerji gereksinimlerinizin bir kısmını bu kahve ile karşılayabilirler. Aynı zamanda, üründeki kafein zihinsel etkinliğinizde daha aktif hale gelir ve çalışma zamanınızı çok daha verimli bir şekilde geçirebilirsiniz. Şu anda deneyebileceğiniz lezzetli ve pratik ürünler arasındadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.