logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Molfix Islak Havlu 3*60'lı
  • resm Molfix Islak Havlu 3*60'lı
  • resm Molfix Islak Havlu 3*60'lı

Molfix Islak Havlu 3*60'lı
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Molfix Islak Havlu 3x60 lı

Molfix Islak Havlu 3x60 lı ile beraber çocukların bezlerini değiştirirken hassas bölgelerini tahriş etmeden temizleyebilirsiniz. Sadece bebek bezi değiştirme aşamasında değil aynı zamanda herhangi bir yemek artığının temizlenmesinde ya da çocukların ağızlarının ellerinin silinmesinde de oldukça kullanıma uygundur.

Islak havlu üretim aşamasında sadece bebeklerin sağlığı ile uyumlu olan ürünler üretilmiştir. Bu alanda gerekli olan kalite kontrol denetimlerinden de geçirilmiş bir yapı söz konusudur. Molfix sizin için verimliliğin temel adresi olacak ve uygun fiyatlı bir şekilde ıslak havlu ihtiyacınızın karşılanmasını mümkün kılacak.

Molfix çocukların sağlığının olumsuz etkileneceği kimyasallardan arındırılmıştır. Bu nedenle hem çocuklar hem de yetişkinlerin günlük hayatında kullanılabilir. İçeriğinde yer alan doğal malzemelerin yanı sıra mis gibi kokusu ile kişileri memnun etmeye de devam etmektedir.

Molfix sizin için anne bebek çantasının olmazsa olmaz parçalarından biri haline gelecek. Çantanıza atın ve beklenmeyen kirlenmelerin ortadan kaldırılması için bir fırsat elde edin. Anlık olarak lekelenmeler ile dahi başa çıkabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.