logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Koska Tahin Pekmez 300+400 g

Koska Tahin Pekmez 300+400 g

100 TL Alıma %7 İndirim

Adet Fiyatı : 59,50 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 357,00 TL
Birim Fiyat: 59,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 24.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koska Tahin Pekmez 300+400 g

Koska Tahin Pekmez

Koska Tahin Pekmez ile beraber sofralarınıza lezzet getirmek artık çok daha kolay olacak! Lezzet getirirken aynı zamanda sağlığınızı da muhafaza etmek isterseniz Koska’nın bu muhteşem içeriklerinden sorunsuz şekilde istifade edebilirsiniz.

Tahin pekmez geleneksel sofralarımızın vazgeçilmez öğelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle enerji deposu olması ve vücut direncini de artırması dikkat çeken nitelikleri arasında kendini gösteriyor. Koska tahin pekmez ürünlerini satın alabileceğiniz en güvenilir markalar arasındadır. Bu alanda 1907 senesinden bu yana hizmet vermesi markanın güven veren bir diğer niteliği olarak karşımıza çıkıyor!

Üretim aşamasında en iyi ve taze mahsullerin kullanılması için büyük çaba sarf edilmektedir. Koska bu konuda en sık tercih edilen ve lezzeti ile sofralarınızı çok daha şenlikli bir hale getirecek olan alternatifler arasında kendini gösteriyor.

Tahin pekmez ve çok daha fazlasını en yüksek kalite ile üreten Koska geleneksel lezzetleri geleneksel metotlardan kopmadan üretiyor. Kaliteye ulaşmak bu markanın yapısı ile artık çok daha kolay!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.