logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Koska Helva Kakaolu 500 g

Koska Helva Kakaolu 500 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Koska Helva Kakaolu

Sofranızın en lezzetli üyesi olmaya aday Koska Kakaolu Helva tadına doyamayacağınız bir lezzet sunuyor. Besleyici yönü güçlü olan bu ürün günlük protein ihtiyacınızın % 25’ini karşılamanızı sağlıyor. Ürün şeker, tahin, vanilin aroması, çöven ekstraktı ve asitlik düzenleyici kullanılarak üretiliyor.

Koska Kakaolu Helva her 100 gramında 10 gr protein, 255 mg kalsiyum, 400 mg fosfor ve 2,4 mg vitamin E içeriyor. Günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızın büyük bölümünü karşılamanıza yardımcı oluyor.

Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının helva kategorisinden temin edebilirsiniz. Sevdiğiniz ve özlediğiniz lezzetleri başka adreslerde aramanıza gerek yok. İnternet mağazasında bulabilir ve tek tıkla adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.