logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Koska Helva Fıstıklı 500 g

Koska Helva Fıstıklı 500 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 22.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Koska Helva Fıstıklı

Helvayı seven ve fıstığın lezzetinden vazgeçemeyenler için özel olarak üretilmiş olan Koska Helva Fıstıklı tatlı ihtiyacınızı karşılamak için de ideal bir tercih olabilir. Ürün asitlik düzenleyici, çöven ekstraktı ve vanilin aroması içeriyor. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmıyor.

Koska Fıstıklı Helva sağlık için de gayet faydalı bir gıdadır. Yüksek oranda protein, kalsiyum, E vitamini ve fosfor içeriyor. Dolayısıyla vücudun günlük vitamin ve mineral ihtiyacının bir bölümünü karşılayabiliyor.

Ambalaj içerisinde fıstıklı helva bulunuyor. Eğer siz de sofranızı helva lezzeti ile taçlandırmak isterseniz bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının helva kategorisinden temin edebilirsiniz. Ürün en kısa sürede kapınıza kadar ulaşabilir. İnternet mağazası size bir tık uzaklıkta.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.