logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koska Bidon Tahin 550 g

Koska Bidon Tahin 550 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koska Bidon Tahin 550 g

Koska Tahin Bidon

%100 doğal susamlardan üretilen tahin, Koska markasının kaliteli üretimi sayesinde sizlere katkı maddesi içermeden sunuluyor. Her bir bidonunda 550 gramlık tahin yer alan Koska Tahin Bidon yağ içeriği zengin olan bir gıdadır.

Kendi tesislerinde üretim yapmakta olan Koska tahinlerinde kolesterol bulunmamaktadır. Pekmez ile karıştırdığınız zaman mükemmel bir lezzet elde edebileceğiniz tahinler ile kahvaltılarınızı da lezzetli ve besleyici bir hale getirebilirsiniz.

İçerisinde yer alan yağı sayesinde vücudunuza enerji veren tahin tokluk hissinizin daha uzun süre olmasını sağlar. A, B ve E vitamini ile birlikte demir ve kalsiyum açısından da zengin olan Koska tahin siparişlerinizi tahin pekmez kategorimizi ziyaret ederek Bizim Toptan internet mağazası üzerinden verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.