logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Komili Soft Islak Havlu 4x70'li
  • resm Komili Soft Islak Havlu 4x70'li

Komili Soft Islak Havlu 4x70'li

3 Adet üzeri 32,5 TL

Adet Fiyatı : 32,99 TL
Koli Fiyatı (8 Adet) : 260,00 TL
Birim Fiyat: 32,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Soft Islak Havlu 4x70'li

Komili Soft Islak Havlu 4x70

Komili Soft Islak Havlu 4x70 ıslak havlu konusunda sektöründe öncü isimlerden biri olmayı sürdürüyor. Bir ıslak mendilden beklenilen her şeyi tek başına sunan Komili Soft Islak Havlu ile tanışarak kendinize ve çevrenize kolaylık sağlayarak güzellik yapın!

Komili Soft Islak Havlu içinde geliştirilen özel formülü ile hayatımızın pek çok alanında bize kolaylık sağlayarak günlük yaşantımızı oldukça kolaylaştırır. Komili soft ıslak mendilin pek çok kullanım alanı mevcuttur. Ufak sakarlıkların sebep olduğu lekeleri kolayca çıkarır.

Bu noktada alanında en sevilen ürünlerden biri olan Komili Soft Islak Havlu; gerek içeriğindeki özel formülü ile inatçı lekeleri çıkarması açısından olsun gerek yumuşak yapısı ve hoş kokusu ile sevilmesi ile olsun ve gerekse de kolay taşınabilir ebatlarda olması olsun pek çok açıdan sevilir ve tercih edilir.

Günlük olarak evlerde ve iş yerlerinde bez yıkama derdi ile uğraşmak istemeyenlerin tercihi olan Komili ıslak mendili siz de yaşamınızın hemen hemen her alanında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.