logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Kodak Pil Çinko Karbon Kalem 12'li

Kodak Pil Çinko Karbon Kalem 12'li


Adet Fiyatı : 21,95 TL
Koli Fiyatı (100 Adet) : 2195,00 TL
Birim Fiyat: 21,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 24.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kodak Pil Çinko Karbon Kalem 12'li

Kodak Çinko Karbon Kalem Pil 12’li

Kodak çinko karbon kalem pil ile hem ekonomik hem de uzun süreli bir pil kullanımı sağlayabilirsiniz. Ürün pil üretiminde ön planda olan Kodak firması tarafından piyasaya çıkartılmıştır.

Çinko karbon grubunda yer akan Kodak çinko karbon kalem pil, özellikle düşük güç tüketimi gerektiren cihazlarda kullanılmaktadır. Bu cihazların başında kumandalar, saatler ve oyuncaklar gelir.

Ekonomik segmentte yer alan çinko karbon kalem pil aynı zamanda hediyelidir. 12’li pakette satılır; 8+4 özelliklidir. 8 tane pil fiyatına 12 tane çinko karbon kalem pil alabilirsiniz.

Çinko karbon pil ürünümüzde civa, kadmiyum ve kurşun gibi zararlı maddeleri içermemektedir. Üründe toksik maddelerin bulunmaması sağlık açısından iyi bir durumdur. Aksi durumlarda tehlikeli koşullar söz konusudur.

Nominal güç özelliği ise 1,5 V değerindedir. Kalem piller 8 gram ağırlığındadır. 3 yıllık raf ömrü olan bu ürünü, 10-25 derece arasında saklamanız tavsiye edilmektedir.

Kodak çinko karbon kalem pil 12’li olarak sitemizden sipariş edilebilir. Toptan alım fiyatlarımız son derece uygundur. Türkiye’nin her yanına kargo hizmeti bulunmaktadır.

 

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.