logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kodak Pil Alkalin İnce 4'lü

Kodak Pil Alkalin İnce 4'lüAdet Fiyatı : 68,95 TL
Koli Fiyatı (120 Adet) : 7434,00 TL
Birim Fiyat: 61,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kodak Pil Alkalin İnce 4'lü

Kodak İnce Alkalin 4 lü

Kodak ince alkalin 4 lü güçlü yapısı ile uzun süre güç kaynağı olarak kullanılabilmektedir. Kodak tarafından özel olarak imal edilen bu pil serisi ince yapı ile uyumlu olan tüm cihazlarda sorunsuz şekilde kullanılabilir.

Pil seçiminin verimli markalar arasından yapılması kullanım aşamasını daha verimli hale getirmektedir. Bu noktada özellikle doğaya olan katkının da unutulmaması gerekir. Uzun ömürlü pillerin kullanım süresi ve verimliliği sayesinde doğaya fazla atık üretilmemiş olur. Kullanım sonrasında pil toplama kutularına atılması da özel olarak istenmektedir.

Üretim aşamasında dayanıklılık üzerine kurulu bir yapılanmaya sahip olan bu ürün sizin için en özel tercihlerden biri olacak. Fiyat kalite performans bakımından inceleme yapıldığı zaman piyasada yer alan birçok farklı markaya göre oldukça verimli olduğu da net şekilde görülüyor.

Kodak markası güvencesi ile satın alınan bu ürünün daha toplu şekilde satın alınması da mümkündür. Ürün başına elde edilecek tasarruf ve cihaz performansı konusunda da memnuniyet veren bir seviye elde edilmiştir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.