logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Kodak Pil 1.5 V.Aaa Çinko Pil 2'li

Kodak Pil 1.5 V.Aaa Çinko Pil 2'liAdet Fiyatı : 7,75 TL


500 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.12.2023 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kodak Pil 1.5 V.Aaa Çinko Pil 2'li

Kodak 1.5 V.AAA Çinko Pil 2li

Kodak 1.5 V.AAA çinko pil 2’li yüksek performansı sayesinde uzun süre kullanım uygundur. Tüm elektronik cihazlara uyum sağlar ve aynı zamanda gücünü de arttırır. Paketin içerisinde 2 farklı pil seçeneği vardır.

Kumanda, oyuncaklar, elektronik parçalar ve aynı zamanda saatler için kullanıma uygundur. Kullanım ömrünün uzamasına yardımcı olur. Her zaman serin ve güneş ışığından uzak yerlerde muhafaza etmek gerekir. Satın alınması durumunda en hızlı şekilde adrese teslimatı yapılır.

 Kodak çinko pil her zaman daha dayanıklı ve aynı zamanda güçlüdür. İçeriğinde kadmiyum ya da civa gibi maddeler bulunmaz. 36 aylık garanti süresi vardır. Herhangi bir sorun yaşanması durumunda değişimi pratik şekilde yapılır.

 İnternet sayfamızdan sipariş vermeniz durumunda adresinize teslimatı yapılır. Kargo ve gönderim süreci hızlı olduğundan dolayı her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutulur. Ürünün görselleri paylaşıldığı için satın almadan önce fikir edinmeniz mümkündür. Elektronik cihazlarınızın kullanım ömrünün uzaması ve en iyi performansı vermesi adına doğru tercihlerden biridir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.