logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Kodak Kalın Alkalin 4 lü

Kodak Kalın Alkalin 4 lü


Adet Fiyatı : 16,94 TL
Koli Fiyatı (120 Adet) : 2033,38 TL
Birim Fiyat: 16,94 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Kodak Kalın Alkalin 4 lü

Kodak Kalın Alkalin 4lü

    

Pil satın almak isteyenler hem tekli hem de çoklu olan paketleri göz önünde bulundurabilir. Pil sürekli ihtiyaç halinde olan ürünler arasında. Bundan kaynaklı olarak tek bir tane satın almak yerine çoklu paketleri tercih etmenizde fayda var.

 

Çoklu paketlerden satılan ürünlerin fiyatları daha makul tutulur. Örnek verecek olursak Kodak markasının bu yönde üretimi bulunuyor. Yani 4’lü paketler halinde pillerini sergilemesi söz konusudur. Satın almak isteyenler 4’lü olan pakete göz atarak siparişe geçebilir.

 

Kodak kalın Alkalin 4lü pil, saatlerden oyuncaklara kadar pek çok aletin kullanımında temin edilebilir. Kalın olarak üretilen piller, 4’lü paketleri üzerinden sergilenir. Yani satın alınan ürün 4’lü olacak şekilde elinize ulaştırılır ve kullanmanız sağlanır.

 

Bizim Toptan’da tüm ünlü markaların ürünleri mevcut durumda. Mesela Kodak tarafından üretilen piller yerini almıştır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi avantajlı paketler eşliğinde satın almanız sağlanır. 4’lü olan pil paketi, makul fiyatları ile satın almak isteyenlere eşlik eder. Neticesinde siparişe geçenler sepete ekle ile sahip olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.