logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Knorr Peynirli Makarna Sosu 50 g

Knorr Peynirli Makarna Sosu 50 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Knorr Peynirli Makarna Sosu 50 g

Knorr Peynirli Makarna Sosu , muhteşem makarnalar için çoğunluğun tercihinde olan bir üründür. Lezzetli makarnalar ortaya çıkartmak için genel olarak herkesin beğenerek tükettiği bir üründür.
Knorr Peynirli Makarna Sosu alışılmış bilinen soslara göre oldukça benzersiz bir şekilde yer edilmektedir. Makarna için ekstra bir sos yapmaya gerek kalmadan, kısa bir sürede hazır makarna sosunu kullanabilirsiniz.
Damak zevkinize uygun bir şekilde yer alır. Aynı zamanda içeriğinde bulunan baharatlar da belirli ölçülerde bulunmaktadır. Ekstradan bir baharat eklemenize gerek kalmaz. Alışılmış soslardan oldukça farklı olarak damaklarda doyumsuz bir lezzet oluşturmaktadır.
İçeriğinde koruyucu bulunmaz. Aynı zamanda renklendirici ya da zararlı katkı maddesi de yer almamaktadır. Çocuk, genç, yaşlı herkesin severek tükettiği ürünü, siz de hem aileniz hem de kendiniz için tercih edebilirsiniz. Makarnalarınızı daha lezzetli bir hale dönüştüren sos, koruyucu ambalajı ile birlikte yer edinir.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.