logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Knorr Mercimek Çorbası 76 g
  • resm Knorr Mercimek Çorbası 76 g

Knorr Mercimek Çorbası 76 g


Adet Fiyatı : 7,75 TL
Paket Fiyatı (12 Adet) : 93,00 TL
Birim Fiyat: 7,75 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 1116,00 TL
Birim Fiyat: 7,75 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Knorr Mercimek Çorbası 76 g

Knorr Mercimek Çorbası 76 Gr (12 Adet)

Knorr Mercimek çorbası sofraların vazgeçilmezi! 76 gramlık paketlerde 12 adet olarak satışa sunulan lezzet yüklü çorba ile damaklarınızı ödüllendirin!

Sağlık açısından son derece büyük yararları olan bileşenlerden üretilen mercimek çorbası hızlı kargo ile kapınıza geliyor. Toz karışım olarak paketlenmiş olan ürünün içeriğinde buğday unu, şeker, aromalar ve maya özü gibi maddeler bulunmakta. Ayrıca soğan, nane, pul biber, kimyon gibi sebzeler kurutulup ve öğütülerek toz karışım içinde sunulmakta.

Besin değerleri bakımından oldukça iddialı bir ürün! Bizim Toptan farkıyla kolaylıkla satın alabileceğiniz mercimek çorbası Knorr tarafından el değmeden paketlenip sofralarınızı süslüyor.

150 TL ve üzeri kargo bedava seçeneğinden yararlanmak için sepetinizi en uygun fiyatlar ile satışa sunulan ürünlerle doldurabilirsiniz. Bizim Toptan Market, Knorr Mercimek Çorbası 76 Gr (12 Adet) ürününü en uygun fiyatlarla sizlere sunuyor.

İçeriği, besin değeri ve 12’lik paketlerde sunulmasının verdiği fiyat avantajıyla farkı hissedin. Haydi alışverişe! 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.