logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçimino Orman Meyveli Yoğurt 6x45 g

İçimino Orman Meyveli Yoğurt 6x45 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçimino Orman Meyveli Yoğurt 6x45 g

İçimino Aktif Orman Meyveli Büyüme Küpü 6’lı  

İçimino Aktif Orman Meyveli Büyüme Küpü içerisindeki süt ile çocukların gelişimine fayda sağlarken bir yandan çocuklara lezzetli dakikalar da yaşatır. Lezzeti ile çocukları, çocukların gelişimine katkısı ile anneleri mutlu eder. 

İçimino Aktif Orman Meyveli Büyüme Küpü en lezzetli kırmızı orman meyvelerinden üretilmiştir. Meyve sevmeyen çocukların meyve sevmesini, yoğurt sevmeyen çocukların yoğurt sevmesini sağlar.  

İçimino Aktif Orman Meyveli Büyüme Küpü ambalajı çocukların kullanımına özel olarak tasarlanmıştır. Çocuklar ambalajı kolayca açıp lezzeti tüketebilir. 45 gramlık paketlemeleri ile çocukların beslenme çantasında taşıyabilmeleri için elverişlidir. Birçok anne tarafından tercih edilen İçimino Aktif Orman Meyveli Büyüme Küpü6’lı sayesinde çocuğunuzun beslenme çantasına ne koyacağınızı düşünmenize gerek yok. 

İçimino Aktif Orman Meyveli Büyüme Küpü kırmızı meyvenin en lezzetli halini temsil ediyor. Çocuklarınız İçimino ile büyümeye bayılacak!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.