logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçimino Bisküvili Yoğurt 6x45 g

İçimino Bisküvili Yoğurt 6x45 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçimino Bisküvili Yoğurt 6x45 g

İçimino Aktif Büyüme Küpü Bebe Bisküvisi

Lezzetleri ile çocukların vazgeçilmezleri arasına giren İçimino aktif büyüme küpleri farklı aroma alternatifleri üretmeye devam ediyor. Çocuk ve yetişkin herkesin sevdiği bebe bisküvisini birde İçimino yoğurtları ile denemelisiniz. 

İçimino Aktif Büyüme Küpü Bebe Bisküvisi çocukların damak tadına hitap ederken içerdiği aktif besin değerleri sayesinde anneleri de mutlu etmeyi başarıyor. Süt sevmeyen çocuklara süt ürünlerini sevdirmenin yollarını arayan İçimino bebe bisküvili aroması ile birçok çocuğun gönlünü kazanmayı başardı. 

İçimino Aktif Büyüme Küpü Bebe Bisküvisi 6× çocuğunuzun haftanın 6 günü alınması gereken vitamin ve besin değerlerini tüketmesini sağlar. Kullanışlı ambalajı ile çocuğumuz kolay bir şekilde okuluna taşıyabilir. Koruyucu ambalajı çocukların rahatça açık tüketebileceği kolaylıkta tasarlanmıştır. 

Annelerin süt ürünlerine verdiği değeri bilen İçimino çocukların sağlıklı büyümesi için elinden geleni yapıyor. İçimino ile çocuklar sağlıklı ve lezzetli büyür!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.