logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçimino Aktif Çilekli Büyüme Küpü 6x45 g

İçimino Aktif Çilekli Büyüme Küpü 6x45 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçimino Aktif Çilekli Büyüme Küpü 6x45 g

İçimino Aktif Çilekli Büyüme Küpü 6’lı

İçimino aktif çilekli büyüme küpü çocuklarınız için yararlı ve lezzetli bir ürün! Büyüme küpü içeriğindeki besleyici vitamin ve mineraller ile çocuklarınızın gelişimine yardımcı oluyor. Çilek tadı ise çocukların ürünü daha çok sevmesini sağlıyor.

Çilekli büyüme küpü, paket olarak da eğlenceli ve neşeli bir görünüme sahip; bu özelliği ile çocukların daha çok ilgisini çekiyor! Çilekli tadı ile yoğurt sevmeyen çocuklara bile yoğurdu sevdirmeniz mümkündür. 

Aktif çilekli büyüme kübleri ara öğün olarak tüketilebilir. Çocuklarınızın beslenme çantasına bu üründen koyabilirsiniz. Enerji verici niteliği ile de çocuklara yarar sağlar. En sağlıklı atıştırmalıklardan biridir. Çocuğunuzun besleyici, vitamin, kalsiyum ve mineral oranı yüksek ürünleri tüketmesi için bu küplerden alabilirsiniz.

Büyüme küpleri paketler şeklinde imal edilmiştir. Sitemizde 6’lı olarak satışa sunulmuştur. Büyüme küpleri, lezzeti ile sadece çocukları değil çoğu kez yetişkinleri de cezbediyor! 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.