logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim Tereyağ 10 g 128'li

İçim Tereyağ 10 g 128'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim Tereyağ 10 g 128'li


İçim Tereyağ Piknik ile tereyağı lezzetine her yerde varabilirsiniz. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla harika bir piknik yapabilmek için siz de bu ürünü tercih etmek isteyebilirsiniz.
Tereyağı, süt yağının konsantre edilmesi ve yaşlandırılması ve doğrudan taze krema veya fermente krema veya sütten doğrudan karıştırılmasıyla elde edilen süt yağından (krema) yapılan bir süt ürünüdür. Tereyağı hayvansal bir yağdır.
Genelde beyazımsı, tatlıdan hafif ekşiye, kokusuzdan hafif ekşiye kadar değişen özelliklere sahiptir.
Yüksek süt yağı oranı nedeniyle zengin bir enerji kaynağıdır. İçim Tereyağ Piknik dışındaki yağlar, beyin sağlığı ve sinir hücresi gelişimi için çok önemli olan ve insan vücudu tarafından üretilemeyen uygun miktarda esansiyel yağ asitlerini içermez. Dünya Sağlık Örgütü (WHO), yağda çözünen A, D, E, K vitaminleri, özellikle de tereyağı bakımından zengin esansiyel yağ asitleri bakımından zengin ilk iki yaşındaki çocuk mamalarını beslemenin önemli olduğunu belirtiyor.
Tereyağını özel bir ambalajda saklamanızı tavsiye ederiz. Son kullanma tarihi geçene kadar buzdolabının en soğuk bölümünde saklayın. Buzdolabının kapısında saklanması tavsiye edilmez.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.