logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim Süzme Yoğurt 650 g

İçim Süzme Yoğurt 650 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim Süzme Yoğurt 650 g

İçim Süzme Yoğurt

İçim süzme yoğurt Türk damak tadına uygun bir lezzettir. Hijyenik ortamlarda üretilmiştir. Sofraların vazgeçilmezleri arasındadır. Oldukça lezzetli ve hafif bir tadı vardır. Tatlıların, çorbaların ve hamur işlerinin içine eklenerek birçok şekilde tüketilebilir. 

İçim süzme yoğurt yoğun kıvamı sayesinde damaklarda unutulmaz bir tat bırakır. Makarnalarla, sebzelerle ve sarma gibi çeşitli yiyeceklerin yanına çok yakışır. Yemeklerinizin lezzetine lezzet katar. İçim süzme yoğurt severler bu lezzeti hemen tanırlar.

İçim süzme yoğurdun tadına alışanlar başka tat istemezler. Kalitesiyle yenildiği ilk anda farkını belli eden bu yoğurt yemeklerinizin yanına güzel bir alternatiftir. İçim süzme yoğurt mezeler ve soslarla birlikte de tüketilebilir. 

Yemeklerini çeşitlendirmek isteyenlerin eli hemen içim süzme yoğurda gider. Damaklarda unutulmaz bir tat bırakır. Pratiktir ve hafif bir tada sahiptir. Pratik oluşuyla mutfaklarda yerini alır. Geriye afiyetle yemesi kalır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.