logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim Süzme Peynir 250 g

İçim Süzme Peynir 250 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim Süzme Peynir 250 g

İçim Süzme Peynir  

İçim Süzme Peynir ; Mükemmel bir protein kaynağı olan Süzme Peynir pastörize inek sütü ile yapılmış doğal bir üründür. Yumuşak kıvamı ile kolayca dilimlenir. Sandviç yapmak, kahvaltılar hazırlamak, ordövr tabakları, makarnalar, simitler, hamur işleri ve gözlemeler için oldukça idealdir.

 Sütaş Süzme Peynir şimdi yeni ambalajında! 

Her öğünde rahatça tüketebileceğiz Sütaş süzme peynir, yıllardır değişmeyen kıvamı ve pürüzsüz dokusunu ilk günkü gibi korumakta. Kendine her zaman tabakta yer bulabilen Sütaş süzme peynir, yoğun kıvamı sayesinde simitle ve tostla uyum içinde tüketilebilir.

%100 organik inek sütünün peynir mayası ile buluşmasının en güzel halidir. İçerdiği yüksek kalsiyum sayesinde çocukların kas ve kemik gelişimi için oldukça faydalıdır. Yiyecek sektörünün geniş yelpazesi içine çabucak girmiş ve tadını sevdirmiş Sütaş süzme peynir, sizlere her öğünde eşlik edecek mükemmel bir atıştırmalıktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.