logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim Süzme Beyaz Peynir 500 g
  • resm İçim Süzme Beyaz Peynir 500 g

İçim Süzme Beyaz Peynir 500 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim Süzme Beyaz Peynir 500 g

I·çim Süzme Beyaz Peynir

Kıvamı ile yediden yetmişe herkesin damağına hitap eden süzme peynir, kahvaltıların aranılan lezzetleri arasına katılmıştır. Gerek çocukların gerekse yetişkinlerin beğenisini toplayan yiyeceklerden. Örneğin İçim süzme beyaz peynirolarak sevenlerini karşılıyor. 

İnek sütü içeren peynir, yumuşak bir dokuya sahip. Bunun için tüketimi son derece kolay ve lezzetli. Özel dilimli haliyle de servise hazır demek yanlış olmaz. İçim süzme beyaz peynir özel kabında ve suyu ile hazır halde. 

Yine su içerisinde ağzı kapalı olarak muhafaza etmek son derece önemli. Bu şekilde son tüketim tarihine kadar saklayabilir ve sağlıklı bir şekilde tüketebilirsiniz. 

Sadece kahvaltılar için değil çeşitli yiyeceklere de eklenebilir. Süzme peynir börek yapımında sık sık tercih ediliyor. Haricinde makarnalara ve salatalara katılabilir. Tadı ile tüm bu yiyeceklere ayrı bir lezzet katacaktır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.