logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm İçim Süt 6x200 ml

İçim Süt 6x200 ml


Adet Fiyatı : 26,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim Süt 6x200 ml

İçim Süt Ekonomik Paket

İçin süt ve süt ürünleri denildiği zaman akla ilk gelen seçeneklerdendir. Üretimden paketleme tesislerine kadar ülkemizin en yaygın ve kaliteli hizmet veren firmalarından olduğu eklenmesi gereken detaylardandır. Siz de beslenmenizi bir düzene koyabilmek için özellikle süt ürünlerini hayatınıza eklemeyi ihmal etmemelisiniz. Bu süreç içerisinde marka tercihiniz her zaman kaliteden yana olmalıdır.

İçim süt ekonomik yapısı kadar lezzetli yapısı ile de memnun eden bir sisteme sahiptir. Dileyen kişiler için yağ oranı azaltılmış olan versiyonları da mevcuttur. Her bir ürün için global kalite kontrollerinden geçirilme prosedürü mecburidir. Bu lezzetli ürünlerin aynı zamanda sağlık koşullarına uygunluğunun da oldukça yüksek olduğu eklenmesi gereken detaylardandır.

İçim Süt Ekonomik Paket şeklinde satışa sunulmuştur. Dileyen kişiler için bu sütün tekli olan formları da mevcuttur. Çocukların okulda yanına götürebilecekleri ya da sizin dilediğiniz gibi atıştırabileceğiniz bu şişelere toptan ya da perakende erişim sağlanabilir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.