logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim Şeftali Meyve Nektar 1 L

İçim Şeftali Meyve Nektar 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim Şeftali Meyve Nektar 1 L


İçim Meyve Nektarı Şeftali ile sizde inanılmaz şeftali tadına istediğiniz zaman erişebileceksiniz. Şeftali harika bir yaz meyvesidir ve sulu yapısıyla hemen herkesin çok sevdiği bir meyvedir. Kompostolarda reçellerde ve daha birçok lezzette tercih edilebilir.
Mevsimine bakılmaksızın raflarda çeşitli şeftali nektarları sıralanır. Güzel taze reçeli ve kompostolu şeftali, tatlılar ve kekler için de kullanılır ve bebek mamasına püre haline getirilerek eklenebilir. Hazirandan ağustos sonuna kadar bolca büyüyen şeftali meyvesinin ortasında bir tane tohum vardır ve bu tohumun yüzeyinde küçük delikler vardır. Şeftali çekirdeği, etinden kolayca ayrılabildiğinde buna bölünmüş şeftali denir. Etine yapışan ve ayrılması zor olan bir şeftaliye et şeftali denir. Bölünmüş şeftali taze tüketim için, etli şeftali ise konserve için iyidir.
Taze mevsimlik şeftali tohumları genellikle atılır, ancak çekirdek ve yemlik gibi tesislerde çekirdeği çevreleyen sert kabuklar enerji tasarrufu için yakıt olarak kullanılır. Şeftali tohumları, uçak bakımı, askeri tesisler, mobilya ve metal endüstrisinde yakıt olarak da kullanılabilir.
İçim Meyve Nektarı Şeftali güvenle ve lezzetle içilebilen harika bir içecektir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.