logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim Orman Meyveli Kefir 260 ml

İçim Orman Meyveli Kefir 260 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim Orman Meyveli Kefir 260 ml

İçim Kefir Orman Meyveli 260 ML 

Kefir vücudumuz için oldukça sağlıklı besinlerden. Ancak tadı herkesi memnun edemiyor maalesef ki sade halini içmekte zorlananlar var bu sebeple de içim kefir orman meyveli 260 ml yardımınıza koşuyor içim sizler için yeni tatlar çıkartarak herkesin kefir tüketimi sağlayabilmesini kolaylaştırdı.

Kefir oldukça yararlı bir yardımcı içecek olmakla birlikte aynı zamanda içerisindeki besin değerleri ile de vücudumuza yararlı olduğu doktorlar tarafından onaylanmakta. Ancak bazı yetişkinler ve çocuklar kefirin sade tadından hoşlanmadığı için tüketmeyi tercih etmiyordu bu sebeple için kefir sizler için orman meyveli çeşidini çıkararak sizin içebileceğiniz tatlar ortaya çıkardı ve bu besin kaynakların sizin de yararlanmanızı sağladı.

Eğer çocuğunuz kefir içmek istemiyorsa mutlaka bu çeşidini alıp ona denetmelisiniz. Oldukça memnun kalacak ve de tadını sevecektir. Aynı zamanda oldukça ekonomik oluşuyla ve de 260 ml tek kişilik içimi ile de tüketimi oldukça kolay bir yardımcı içecektir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.