logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm İçim Meyve Nektarı Şeftali 27'li 200 ml

İçim Meyve Nektarı Şeftali 27'li 200 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 30.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

İçim Meyve Nektarı Şeftali 200 Ml

Şeftali lezzetinin dilediğiniz her an sizi sarmasını istiyorsanız yapmanız gereken yalnızca İçim Meyve Nektarı Şeftali ürününü denemek olacak. En taze şeftalilerin mevsiminde toplanmasıyla elde edilen bu ürün ideal bir nektar kıvamında.

İçim Meyve Nektarı Şeftali soğuk olarak içilmesi önerilen bir içecek. Dilerseniz oda ısısında da tüketebilirsiniz. Atıştırmalıklar, hamur işi çeşitleri ve çerezler ile bir arada da tüketime uygun bir ürün.

Ambalaj içerisinde 200 ml ürün bulunuyor. Her biri 200 ml olan 27 adetlik koli içerisinde tüketime sunulan bu ürün sizin de seçiminiz olabilir. Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisinden ürünü temin edebilirsiniz. Sevdiğiniz içecekler ve diğer ihtiyaçlarınızın tamamını Bizim Toptan internet mağazasından temin edin, kapınıza kadar gelsin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.