logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim Lıght Süt 1 L

İçim Lıght Süt 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim Lıght Süt 1 L

İçim Light Süt 1 LT

İçim Light süt yağı azaltılmış, daha az kalorili ürün tüketmek isteyenler için üretilmiştir. Light süt ürünleri ile hafif ve sağlıklı beslenebilir, kalsiyum ihtiyacınızı yüksek oranda karşılayabilirsiniz. 

Light süt ile hafif tatlılar, yiyecekler hazırlanabilir. Tatlı sevenler için kalorisi azaltılmış süt ile birçok çeşitte lezzet yapılır. Sütlaç, keşkül, profiterol, kek, kurabiye, helva, dondurma vb. çok sayıda tatlıyı light süt lezzeti ve hafifliği ile sofranıza getirebilir, misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

Light süt sade olarak veya çeşitli aromalar ile de tüketilebilir. Sütün besleyiciliği çok yüksektir. Yağı azaltılmış sütü gönül rahatlığıyla içebilirsiniz. Light sütün içine çikolata, çilek, muz aromalı vb. tozlardan katılabilir ve lezzetli içecekler hazırlanabilir.

Her mevsim için sevilen bir içecek olan light süt; hem sıcak hem soğuk olarak içilebilir. Özel 1 LT’lik kutusu içinde uzun ömürlü olarak saklanır. Açıldıktan sonra 2 gün içinde tüketilmesi tavsiye edilir. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.