logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim Krema 200 ml

İçim Krema 200 mlAdet Fiyatı : 39,90 TL
Koli Fiyatı (27 Adet) : 1077,30 TL
Birim Fiyat: 39,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim Krema 200 ml

İçim Krema L

İçim Krema, birçok yemek ya da hamur işinde kullanılan ve kadınların mutfaklarından hiçbir şekilde eksik etmedikleri bir ürün olarak dikkat çekmekte. Ülkemizin en büyük markalarından birisi olan İçin kalitesiyle el değmeden ve son derece hijyenik ortamlarda üretildi.

Krema, özellikle çok doğal olmasından dolayı tercih edilen organik süt kullanılarak yapıldı. Bu sayede hiçbir katkı maddesi içine dahil edilmedi. Tam anlamıyla pastorize edilmiş olması ise bunu kullanacak olanlar için büyük bir avantan olarak dikkat çekmekte.

Çok farklı birçok üründe kullanımı mümkün. Mantarlı ya da tavuklu makarna yapılacağı zaman kremanın dahil edilmesi, mevcut lezzetin çok daha yüksek olmasını sağlar. Aynı zamanda salatalarda da tercih edilebilir. En çok kullanıldığı yerlerin başında ise çorbalar gelir. Her türlü yemeğe koyulabilmesi, mutfak için ne kadar değerli olduğunun en büyük kanıtıdır.

Organik ve lezzetli olan krema, karton kutusunda satılır. Özel şekilde tasarlanmış olan bu kutu sayesinde bozulmasının önüne geçilir. Kullanımın ardından halen krema mevcutsa, buzdolabı içinde muhafaza etmeniz gerekir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.