logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim Kefir 260 ml

İçim Kefir 260 mlAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim Kefir 260 ml

İçim Kefir 260 ml 

İçim Kefir ile güçlenin! Kefirin faydaları çok fazladır; özellikle probiyotik niteliği ile bağırsak hareketlerini düzenleyen kefir düzenli tüketildiğinde etkisini daha iyi gösterir. Fermente bir ürün olan kefir artık çok daha fazla kişi tarafından bilinmeye ve içilmeye başlandı.

Kefir; hem çocuklar hem yetişkinlerin tükettiği sağlıklı bir içecek! İyi bir bağışıklık sistemi için düzenli olarak kefir içilebilir. Ürün sindirim sistemi ile ilgili sorunlarda da etkili olabilmektedir.

Protein, vitamin ve mineralli oluşu kefiri çok daha tercih edilebilir bir ürün yapıyor. Besleyiciliği yüksek, tok tutan kefiri günün her saatinde tüketebilirsiniz. Birçok faydası ile bilinen kefir aynı zamanda susuzluğu da gideren bir yapıdadır. 

Kefir şişesini kullanımdan önce çalkalamanız gerekiyor; aynı zamanda soğuk içmeniz de öneriliyor. Düzenli kefir kullanımı ile gün içinde sağlıklı, besleyici ve tok tutan bir içeceğiniz olacak! Şişesinin boyutu nedeniyle kolaylıkla çantanıza koyabileceğiniz bir üründür. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.