logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim Kefir 1 L

İçim Kefir 1 LAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim Kefir 1 L

İçim Kefir Sade 1 Litre

Kefir vücut için son derece sağlıklı içeceklerden birisi aynı zamanda da içerisinde bulundurduğu besin kaynakları ile mutlaka içmememiz gereken besinler arasında yer alıyor. Günümüzün aktifleşen dünyasında beslenmeye yeteri kadar zaman ayırmakta oldukça zorlanılırken içim kefir sade 1 litreyi alıp oldukça kolay bir şekilde tüketebilirsiniz.

Aynı zamanda fiyatı da oldukça ekonomik olan içim kefiri aldığınızda 1 litresi oldukça kolay yetecek ve günlük almanız gereken besin değerlerini karşılamanıza yardımcı olacaktır. Bu sebeple içim kefir tüketmeli ve sağlıklı beslenmenizde bir yardımcı içecek olarak kullanabilirsiniz. Bununla beraber çocuklarınıza da içirebilir ve dilediğiniz gibi onlarla da paylaşabilirsiniz.

İçim kefiri son derece yararlı olan kefiri çocukların içmesinde de hiçbir zarar olmayacaktır. Aksine büyülemelerine yararlı yönde katkı sağlayacak ve gelişimlerine yararlı olacaktır. Bu sebeple içim kefiri hem siz hem de sevdikleriniz dilediğiniz gibi tüketebilir ve de içebilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.