logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim Ayran 1 L
  • resm İçim Ayran 1 L

İçim Ayran 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim Ayran 1 L

İçim Ayran 1lt

İçim Ayran 1lt sofralarınızın yıldız parçası olacak! Muhteşem geleneksel içeceğimize bir de için farkı ile göz atın! Geleneksel yöntemler kullanılarak en kaliteli yoğurtlar ile üretilmiştir. Aroma konusunda harika bir seviyeden faydalanmak için doğru noktadasınız! 

Ayran Türk sofrası denildiği zaman akla ilk olarak gelen içeceklerdendir. Hazmı kolaylaştırması ve besleyici unsurları ile kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Bu harika lezzet İçin üretim merkezlerinde büyük bir özenle üretilmiştir. 

Ayran seçimi yaparken tercihini İçim’den yana kullanan tüketicilerin özellikle kıvam ve aroma konusunda oldukça olumlu yorumlar yaptığının da dile getirilmesi gerekiyor. Sofralarınızda yer verdiğiniz zaman yediden yetmişe hem sağlıklı hem de beğeni toplayacak bir ürün arıyorsanız doğru yerdesiniz. 

Tam yağlı yoğurtların kullanılması ile harika bir kalite ile üretilmiştir. Siz de sağlıklı ve lezzetli bir içecek tercihinde bulunacaksanız İçin Ayran harika bir fırsattır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.