logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hünkar Yeşil Mercimek 1 kg

Hünkar Yeşil Mercimek 1 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hünkar Yeşil Mercimek 1 kg

Hünkar Yeşil Mercimek 1 Kg

Hünkar Yeşil Mercimek 1 Kg paketlenmiş yapısı ile hem uygun fiyatlı hem de lezzetli bir ürün arayışında olan kişilerin ilk olarak göz atması gereken ürünlerdendir. Özellikle bakliyat konusunda yerli üretimi desteklemeyi hedef edinen kişilerin ilk olarak göz atması gereken seçeneklerin başında Hünkar geliyor.

Hem besleyicilik seviyesi hem de sadece birinci kalite mahsulün satışa çıkarılması ile alakalı çok detaylı bir sistem oluşturulmuştur. Satın aldığınız ürünün piyasanın en kaliteli seçeneklerinden biri olacağı da belirtilmelidir.

Yeşil mercimek Anadolu mutfağımızın en besleyici ve en lezzetli ürünlerindendir. Çorbalarda kullanılarak protein ihtiyacının karşılanmasını mümkün kılıyor. Aynı zamanda birçok yöresel yemeğin de temel malzemeleri arasında yer almaktadır. Bu ürün sayesinde et yemeyen kişilerin dahi protein ihtiyacını bitkisel olarak karşılaması mümkün kılınıyor.

Hünkar yeşil mercimek ile siz de sofranıza koyduğunuz yemeklerin çok daha sağlıklı olmasını mümkün kılabilirsiniz. Yeşil mercimek hem lezzeti hem de kalitesi ile sofranıza konuk aldığınız tüm isimleri direkt olarak etkisi altına alacaktır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.