logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Heınz Mayonez 400 g

Heınz Mayonez 400 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Heınz Mayonez 400 g

Popüler soslar arasında olan mayonez, çoğu yiyeceğin yanında sergilenir. Özellikle de fast food yiyecekleri ketçap ile mayonez eşliğinde servis edilir. Sonuç olarak isteyenler evlerinde de bu sosları temin edebilir ve yiyeceklerine katabilir.

Birkaç farklı markanın sos üretimine yer verdiği görülüyor. Örnek verecek olursak Heinz bunlardan bir tanesidir. Yine mayonez üretimine yer verildiği görülüyor. Bu anlamda Heinz mayonez 400 Gr olarak özel şişesinde sergilenir.

400 gram olan ürün, sos kıvamına sahiptir. Sonuç olarak kapağını talimatlara göre açarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Önce sosun dağılmaması adına yuvarlak bir kapak sergilenir. Bu kapağın kaldırılması halinde de sosun kullanılması mümkün olacaktır.

Bizim Toptan’da talep gören tüm sos çeşitleri mevcut durumda. Yine Heinz markasının üretmiş olduğu soslara göz atabilir ve tercihte bulunabilirsiniz. Mayonez satın almak isteyenlere de 400 gram gibi çeşitli değerler üzerinden gösterilir. Beraberinde de ürün detayları ile fiyat bilgisi aktarılır. Piyasanın altında tutulan fiyatlar dahilinde birkaç adet satın almanız mantıklı olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.