logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Heınz Ketçap 460 g

Heınz Ketçap 460 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Heınz Ketçap 460 g

Heinz Ketçap 460 Gram

Bizim Toptan online alışveriş sitesi ürün grupları arasında yer alan Heinz Ketçap güneşte kızartılan domateslerden üretilerek raflardaki yerini almıştır. Ketçap ve soslar konusunda en profesyonel markalardan birisi olan Heinz marka ketçap konusunda da sektördeki en önemli lezzetlerden birisine sahiptir.

Hijyenik üretim koşuları ile üretilen ürün tüm üretim aşamasında defalarca kez denetimden geçirilmektedir. Üretim süreci için gerekli olan domatesler ise özenle seçilmiştir. Ayrıca ürün içeriğinde yer alan domatesler sayesinde de yüksek bir protein miktarına sahiptir.

Yaptığınız yemeklerde, kızartmalarda ve makarnalarda lezzeti daha da artırabileceğiniz Heinz Ketçap ile harika soslar ve harika masalar oluşturabilirsiniz. Hem lezzetli hem de kaliteli ve güvenilir Heinz marka ketçabı tüm ailenize güvenerek sunabilirsiniz.

En uygun fiyatlarla ulaşabileceğiniz Heinz Ketçap 460 Gram ürün için oturduğunuz yerden kolaylıkla Bizim Toptan online alışveriş sitesi üzerinden bir tıkla sipariş oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz miktarda Heinz Ketçap 460 gram ürün muhafazalı kutusu ve ambalajı ile en kısa sürede adresinize teslim edilecektir.      

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.