logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Freşa Fresher Limon Aromalı Soda 250 ml 6'lı

Freşa Fresher Limon Aromalı Soda 250 ml 6'lıPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Freşa Fresher Limon Aromalı Soda 250 ml 6'lı

Freşa Fresher Limon Aromalı Soda 250 Ml. (6 Adet)

Freşa’nın Fresher serisi, kaynağından çıkarılan doğal maden suyunun çeşitli taze meyvelerden gelen aromalar ile birleştirildiği, adı gibi tadıyla da serinlik veren soğuk içecek ürünleri barındırıyor. Freşa Fresher Limon Aromalı Soda 250 Ml. (6 Adet) ürünü, bu serinin içecekleri arasında limonun belirgin ve serinletici tadı ile öne çıkıyor. 

Freşa Fresher Limon Aromalı Soda, enfes limon tadı ile damakta güzel bir tat bırakarak insanı adeta mest ediyor. 

Freşa Fresher Limon Aromalı Soda 250 Ml (6 Adet) ürününde doğal maden suyu ile bir araya gelen limon aroması, yediden yetmişe herkesin ağzını tatlandırıyor. 

Piknikte, evde, sahilde, mola saatinde, ders arasında, en güzel muhabbetlerin olduğu zamanlara eşlik eden Freşa Fresher Limon Aromalı Soda, 6 adet seçeneği ile bu eşsiz lezzetin paylaştıkça çoğalmasını ve tadına tat katmasını sağlıyor. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.