logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Finish Parlatıcı 400 ml

Finish Parlatıcı 400 ml

100 TL Alıma 25 TL İNDİRİM!

Adet Fiyatı : 20,99 TL
Paket Fiyatı (6 Adet) : 125,95 TL
Birim Fiyat: 20,99 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 251,91 TL
Birim Fiyat: 20,99 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Finish Parlatıcı 400 ml

Finish Parlatıcı 400 Ml

Finish Parlatıcı, yıkadığınız bulaşıkların ve çamaşır makinenizin daha parlak olmasına yardımcı olur. Aynı zamanda bulaşıklarınızda meydana gelebilecek çizilme tehlikesine karşı da engelleyici bir koruma sağlamaktadır. Parlak ve güzel bir temizlik için tercih edilmesi gereken başlıca ürünlerden birisidir.

Finish Parlatıcı ek olarak yıkadığınız bulaşıkların çok daha kolay ve hızlı bir şekilde kurumasını da sağlar. Bulaşıklarınızda kireç kalıntısı gibi lekelerin oluşumunu önler. Bulaşık makinesi zaman içerisinde içinde yağ ve kir lekeleri biriktirir. Bu lekelerin temizlenmesine de yardımcı olmaktadır. 133 yıkama kullanım ömrüne sahiptir.

1987 yılından beri Finish, bulaşıklarınız için en iyi teknolojilerden destek alarak size en faydalı yardımcı olmak için birçok ürünle karşınıza çıkıyor. Siz de bulaşık makinenize yardımcı isterseniz bu ürünü satın alabilirsiniz. Zahmetsiz bir şekilde sepetinize ekleyebilir, istediğiniz miktarda ve istediğiniz adrese gönderim için Bizim Toptan alışveriş sitesinden uygun fiyat avantajları ile siparişinizi verebilirsiniz.

Bizim Toptan Market, siparişlerinizi korunaklı bir şekilde özen ile paketler ve kargoya teslim eder.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.