logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Finish Bulaşık Parlatıcı 400 ml

Finish Bulaşık Parlatıcı 400 mlAdet Fiyatı : 86,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Finish Bulaşık Parlatıcı 400 ml

Finish Parlatıcı 400 Ml

Finish Parlatıcı, yıkadığınız bulaşıkların ve çamaşır makinenizin daha parlak olmasına yardımcı olur. Aynı zamanda bulaşıklarınızda meydana gelebilecek çizilme tehlikesine karşı da engelleyici bir koruma sağlamaktadır. Parlak ve güzel bir temizlik için tercih edilmesi gereken başlıca ürünlerden birisidir.

Finish Parlatıcı ek olarak yıkadığınız bulaşıkların çok daha kolay ve hızlı bir şekilde kurumasını da sağlar. Bulaşıklarınızda kireç kalıntısı gibi lekelerin oluşumunu önler. Bulaşık makinesi zaman içerisinde içinde yağ ve kir lekeleri biriktirir. Bu lekelerin temizlenmesine de yardımcı olmaktadır. 133 yıkama kullanım ömrüne sahiptir.

1987 yılından beri Finish, bulaşıklarınız için en iyi teknolojilerden destek alarak size en faydalı yardımcı olmak için birçok ürünle karşınıza çıkıyor. Siz de bulaşık makinenize yardımcı isterseniz bu ürünü satın alabilirsiniz. Zahmetsiz bir şekilde sepetinize ekleyebilir, istediğiniz miktarda ve istediğiniz adrese gönderim için Bizim Toptan alışveriş sitesinden uygun fiyat avantajları ile siparişinizi verebilirsiniz.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.