logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Feast Torpat Patates 2,5 kg

Feast Torpat Patates 2,5 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Feast Torpat Patates 2,5 kg

Feast Torpat Dilimli Patates

Feast torpat dilimli patates ile yemek hazırlamak için zamanınız olmadığında anında bir öğün çıkartabilirsiniz. Hazırlanmış ve pişirmek için uygun durumdaki patatesleri kullanabilirsiniz. Klasik olarak satın aldığınız ve soymakla doğramakla uğraştığınız ürünler Feast sayesinde kullanıma hazır şekilde paketlenmiştir.

Dilimli patates besleyicilik konusunda tek bir kısıtlama ile karşı karşıya kalmamıştır. Hatta zaman kazandırdığı için evde yemek hazırlamaya teşvik ettiği ve uzun vadede beslenme düzenini daha nitelikli bir şekilde yerine oturttuğu da görülüyor.

Feast markası muhteşem harman patateslerimize anında ulaşmanız için size fırsat sunuyor. Bu alanda sorun yaşamadan anında Feast markasına güvenerek mutfaklarınızda yer verebilirsiniz. Biri kere tadını aldığınız zaman yemeklerinizin vazgeçilmez parçası olacaktır.

Kalitesi kadar niteliği ve sağlık koşullarına uygunluğu da göz kamaştırıyor. En kısa süre içerisinde Feast ürünleri sayesinde nitelikli bir şekilde öğününüzü hazırlayabilirsiniz. Bu muhteşem lezzet size tam olarak hız ve mutfaklarınızda hoş bir rayiha kazandıracak. Kızartmaya hazır olan bu ürün bütçe dostu yapısı ile dikkat çekiyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.