logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Feast Elma Dilim Patates 2,5 kg

Feast Elma Dilim Patates 2,5 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Feast Elma Dilim Patates 2,5 kg

Feast Gurme Elma Dilim Patates 2500 Gr

Feast Gurme Elma Dilim Patates 2500 Gr. Ödemiş yöresinin en iyi çiftçilerinin en güzel patatesleri ile sofranıza lezzet taşıyor. FeastGurme Elma Dilim Patatessofranıza gelene kadar en iyi çiftçilerin elinden çıkıp en iyi mühendislerin kontrolünden geçer. Toprağa ekilmesinden sofranıza gelmesine kadar geçen süreçte her aşaması işin uzmanı kişiler tarafından size en lezzetli elma dilim patatesi sunmak için özenle takip edilir. 

Hiçbir katkı maddesi kullanılmadan, hasat edildikten sonra birkaç saat içerisinde dondurulur ve sofralarınıza gelmek için yerini alır. En kaliteli Ödemiş topraklarında yetişen Feast Gurme Patates ile evinizde elma dilim patates lezzetini yaşayın.

Feast Gurme Elma Dilim Patates, 180° yağda sadece 3-4 dakika kızartıldıktan sonra sofranızı şenlendirmeye hazır olacaktır. Fırın yemeklerini tercih ediyorsanız önceden ısıtılmış 240 derece fırında 15-20 dakika pişirmeniz yeterli olacaktır. Elma dilim patateslerinizi fritözde hazırlamak isterseniz bir ölçek patates kızartması için 6 ölçek yağ kullanabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.