logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Etimek 143 g

Eti Etimek 143 gAdet Fiyatı : 30,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 336,00 TL
Birim Fiyat: 28,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Etimek 143 g

Eti Etimek ürünü, hazır kızarmış ekmek ürününü ifade etmektedir. Bu ürünü direkt olarak kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda tatlısını ve salatasını da yapabilirsiniz. Genel olarak kullanım çeşitleri yaygındır. Eti kalitesiyle üretilen bu ürünler, aynı zamanda uygun fiyat yapısıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Örneğin Etimek tatlısı bu ürün ile birlikte yapılabilmektedir. Bu ürünü elde ederek harika yemekler hazırlayabilir, farklı kullanımlar benimseyebilirsiniz. Gelişmiş gıda teknolojisi ile üretilen bu ürün, Eti kalitesi ile sizlere ulaşmaktadır.
Eti Etimek ürününü elde ederek ve tercih ederek harika yiyecekler hazırlayabilir, bunu ailenizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca oldukça pratik bir kullanım sağlayan bu ürünün lezzet kalitesi de oldukça yeterli seviyelerdedir. Lezzet düşkünü iseniz mutlaka bu ürünü denemelisiniz. Öte yandan tatlı, salata gibi pek çok tarifi Etimek ile uygulayabilir, bu anlamda kazanım sağlayabilirsiniz. Kullanım alanı yaygın olan bu ürün sayesinde damak zevkinizin de çeşitliliği artmış olacaktır. Siz de bu çeşitliliğe ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilir, ürünleri inceleyerek sonrasında satın alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.