logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Erenler Lokum Sade 5 kg

Erenler Lokum Sade 5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Erenler Lokum Sade 5 kg

Erenler Lokum Sade

Erenler Lokum Sade , davetlerin, sunumların ve etkinliklerin baş köşesini kaplayarak, ortamlara lezzet üstüne lezzet yayabilir. 

Yalın bir tasarımla, ağızları tatlandıran bu zarif lokumlar, tarifsiz yumuşaklıklarıyla tatlı müdavimlerini de mest edecektir. Üstelik, ’lık ekonomik paketleriyle, paylaşılabilecek Erenler Lokum, gün boyu enerji depolamaya da yardımcı olabilir. Akışkan kıvamıyla damakta bıraktığı ipeksi izler, lokumların afiyetle tüketilmesine de olanak verir. 

Kahvenin sıkı dostlarından biri olarak da kullanılabilecek lokumlar, pötibör bisküvinin arasında da nostaljik anlar yaşatabilir. Bu minik enerji depoları çocuklara, torunlara ve arkadaşlara ikram edebileceği gibi; bayramlarda kapıyı çalanlara da mendil içinde sunulabilir. Sürpriz yapmak, incelikli davranmak, mutlu hissetmek ve hatırlamak adına, lokumlar iyi bir seçenek olabilir. 

Küp küp, nizamlı görüntüleriyle ve üstlerindeki pudra şekerinin inceliğiyle, tatlı severlerle buluşmayı bekleyen bu sade lokumlar, günlük atıştırmalar için de ideal ölçülerde yapılarak, hizmete sunulmuştur. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.