logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Erenler Lokum Güllü 5 kg

Erenler Lokum Güllü 5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Erenler Lokum Güllü 5 kg

Erenler Lokum Güllü

Erenler Lokum Güllü , aile buluşmalarınızın, kalabalık toplantılarınızın, yemek sonrasında içilen keyif kahvelerinizin yanında rahatça sunabileceğiniz şık görüntüsüyle dikkat çekiyor. Üstelik, farklı aromasıyla, ağzınızda bıraktığı gül lezzeti de alışkanlık yaratabiliyor. 

Bu tatlı alışkanlık, Erenler Lokum tasarımıyla hazırlanan pembe kutularda oldukça şık görünüyor. Kokusu aklınızı başından alırcasına buram buram gül inceliği taşıyan lokumlar, davetlerinizin baş köşesini de kaplayacak bir zarafet taşıyor.

Hassas zevklerinizi korumak için, hevesle tasarlanan bu tatlılar, çocuklarınızı sevindirmeniz için de bir fırsat yaratıyor. Sevdiklerinize yaptıracağınız hediyelerin yanında yahut başlı başına bir hediye olarak da sunabileceğiniz bir alternatif şeklinde de düşünülebiliyor. 

Lokumlar, damağınızda afiyetle erirken, yenilmeye doyulmayacak bir iştahla, parmaklarınızı da ısırtıyor. Kısa bir mola anında, küçük bir sohbet arasında, kendinizi de memnun etmeniz adına, gül lokumları sizi şeker tadında yaşanacak anlara davet ediyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.